Odağımız insan rotamız teknoloji!

2011’de kurulan Har Group, 2021 yılı itibariyle dört farklı sektörde beş şirketiyle faaliyet gösteren bir şirketler topluluğudur. Teknoloji, turizm, enerji ve tarım sektörlerindeki şirketlerimizin gösterdikleri başarıdan gururluyuz.

Son yıllarda uluslararası yatırımlarla daha da büyüyen şirketlerimiz, bugün 500’den fazla çalışanıyla, faaliyet gösterdiği sektörlerde lider olma yolunda ilerliyor. Hem gelişen Türkiye ekonomisinin hem de global pazarın önemli aktörlerinden biri olmayı hedefleyen Har Group, gücünü doğduğu topraklardan, Anadolu’dan alıyor.Temelleri Elazığ’da atılan ve bugün başka ülkelere ulaşmış olan hikayemiz, yüzü Batı’ya dönük ancak her daim köklerine sadık bir vizyonla yolculuğuna devam ediyor. Küresel dünyada, dijital çağın kodlarını iyi okuyan ve doğru teknolojik hamleler yapan girişimlerin öncü rol üstleneceğine inanıyoruz. O nedenle Har Group olarak en büyük yatırımımızı teknolojiye ve bilişim alanlarına yapıyoruz. Bu anlamda yazılım şirketimiz Roof Stacks’ı grubumuzun amiral gemisi olarak görüyoruz. Teknoloji ekosisteminde yenilikçi ve özgün içerikler yaratmak hedefiyle yoluna devam eden yazılım şirketimiz, bu noktada dünyaya açılan yüzümüzü temsil ediyor.

Ticari hedeflerimizi hayata geçirirken, yaşadığımız coğrafyanın ekonomisinde pozitif etki yaratmayı ve istihdam alanları açarak memlekete fayda sağlamayı amaçlayan sorumlu bir yatırım grubuyuz. Bu noktada ‘Önce insan, önce memleket’ rotamızı belirleyen temel mottomuz.

İlerlediğimiz bu yolda, önümüzü aydınlatan ise, benimsediğimiz ilkeler ve işimize duyduğumuz tutku. Rasyonel yatırımlarımız, stratejik iş birliklerimiz ve girişimci fikirlerimizle, iş dünyasında sağlam temeller inşa ederek, hayallerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz.