Sosyal Sorumluluk Politikamız

 

2020 – ELAZIĞ

“Saniye ve Yusuf Soylu” 12 derslikli anaokulunun temel atma töreni

Sosyal Sorumluluk Politikamız​

Har Group olarak içinde bulunduğumuz topluma karşı sorumlu bir kurum anlayışını benimsiyoruz. Bu nedenle yaşadığımız toprakların en kıymetli öğretisi olan ‘yardımlaşma geleneğini’ ve  ‘önce insan’ mottosunu kurumsal sosyal sorumluluk politikamızın ana unsuru olarak görüyoruz. Toplumsal birlik ve beraberliğin inşa edilmesinde üstümüze düşen görev ve sorumlulukları bu fikir temelinde planlayarak, toplumun gelişimine öncelik veriyoruz. Grup bünyesindeki tüm bileşenlerimizi ve çalışanlarımızı da aynı bilinçle davranmaları için teşvik ediyor, onları sosyal ve toplumsal faaliyetlere gönüllü olmaları konusunda destekliyoruz.

Bu politika ışığında; ülkemizde eğitim, sağlık, afetle mücadele, çevre, sanat ve spor alanlarında toplumsal dayanışma ve yardımlaşma faaliyetlerine katılıyoruz. Destek verdiğimiz tüm sosyal sorumluluk çalışmalarının uygulanabilir, sürdürülebilir ve ölçülebilir olmasına özen gösteriyoruz.

Bir kuruluşun değerini ve gücünü belirleyen ana etkenin, içinde bulunduğu toplumdan kazandıklarını o topluma geri vermesi olduğuna inanıyoruz. Kurumsal değerlerimizi bu fikir temelinde oluşturarak, içinde olduğumuz topluma değer katacak projelere destek vermeyi amaçlıyoruz.

Gelecek nesillere daha iyi bir toplum ve dünya bırakmak sorumluluğunu benimsiyoruz. Bu nedenle, tüm sosyal konularda duyarlılığımızı korumaya ve bu hassasiyetleri hayata geçirecek projelerin bir parçası olmaya devam edeceğiz.