Turizm

Turizm ve bilişim sektörlerindeki tecrübemizle, seyahat sektöründe yeni nesil bir dijital dönüşümü hedefliyoruz.

BİLET DÜKKANI:

Bilet Dükkanı; konforlu bir seyahat deneyimi için turizm alanında yazılım teknolojileri geliştiren önemli yatırımlarımızdan biridir. Seyahat sektöründe, yolcu ve acente deneyimlerini iyileştirmeyi hedefleyen firmamız, B2C de tüm bilet hizmetlerinin bir arada bulunduğu, hızlı ve kolay satın alma odaklı bir internet portalına sahip olmakla birlikte, B2B’ lerimiz için de 2020 yılından bu yana acentelerin kullanmakta olduğu yazılımsal sistemi sağlamaktadır.

Yurt içi ve yurt dışı yolculuklar için seyahat firmalarının tek bir çatı altında toplandığı Bilet Dükkanı’nda, kullanıcı kişiselleştirmesi ön plandadır. Satın aldığınız seyahatinizin günlük notlarına kadar girebileceğiniz bir sistem ile tasarlanmıştır. Tatil rotaları hakkında yolculara kılavuzluk edecek zengin içeriğiyle de kullanıcı dostu bir niteliğe sahiptir. Seyahat çözümleri üreterek, bu pazarda ciddi bir rol üstlenmeyi amaçlayan Bilet Dükkanı, Türkiye’de B2B ve B2C operasyonlarıyla hizmet vermektedir. 2022 yılı itibariyle Myzonia markamız ile Almanya’ da hizmet vermeye başlayarak uluslararası turizm pazarında önemli bir aktör olmayı hedefleyen Bilet Dükkanı, Amerika’da da çok yakında hizmet vermeye başlayacaktır.

Merkezi İstanbul’da bulunan Bilet Dükkanı’nın Antalya ve Elazığ olmak üzere 2 ofisi daha bulunmaktadır. Uzman ve deneyimli ekibi, 7/24 hizmet veren çağrı merkezi ile, kullanıcıların yolculuk deneyimlerine pozitif etki yaratmak için çalışmalarına devam etmektedir.

www.biletdukkani.com

HARTUR:

1988 yılında Elazığ’da ticari faaliyetlere başlayan şirketimiz; 1993’ten beri Elazığ ve çevre illere A Grubu Seyahat Acentası olarak hizmet vermektedir. Değişen sektörel şartlarla gelişen ve yenilenen markamız, hizmetlerinde müşteri güvenini esas almaktadır. Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimsemektedir. Misafirlerine tatil, kültür turları, uçak bileti, havalimanı taşımacılığı, transfer hizmetleri, hac ve umre programları gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır. Tatil, balayı ve iş seyahatleri için de konaklama rezervasyon hizmeti verilmektedir.

Satış sonrası destek veren çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz ve satış ofislerimizle, bölgede profesyonel turizm hizmeti vermeye devam eden köklü bir seyahat acentesiyiz.